info@nanobala.cz

Nanostěrače - výrobce a dodavatel S NANOSTĚRAČI uvidíte víc!

Výhody nanotechnologie - nejlepší stěrače

 

Nanostěrače - dokonalý stěrač

Přípravek Nanostěrače funguje jako dokonalý stěrač s téměř okamžitým účinkem.

Už se Vám nestane, že potkáte na silnici v protisměru kamion a než utřete sklo klasickými stěrači, jede vaše vozidlo několik sekund a pár desítek metrů poslepu - jako bez řidiče. S aplikovanými Nanostěrači ani nezaregistrujete blátivou sprchu od kamionu. Nanotechnologie Nano stěrače poskytuje v těchto nepříjemných a poměrně častých situacích téměř dokonalé řešení.

 

Nanotechnologie pro zvýšení bezpečnosti v provozu

Nevidíš? – Zaplatíš!

Tak by se dal parafrázovat známý slogan.

Nanostěrače vám umožní vidět cyklistu nebo chodce v dostatečné vzdálenosti, aby jste stihli rychle zareagovat a zabránit případné dopravní nehodě.

Trvalý výhled z auta zvyšuje Vaši bezpečnost i bezpečnost ostatních účastníků silničního provozu.

 

Nanotechnologie pro dokonalý rozhled z automobilu za zhoršených povětrnostních podmínek

Nanotechnologie Nano stěrače vytváří na autoskle a předních světlometech automobilu transparentní hydrofobní vrstvu, která při jízdě ve zhoršeném počasí odvádí vodu, bláto a nečistoty z ošetřeného autoskla.

V tzv. vodním pytli umožňuje produkt Nano stěrače jasný výhled z vozidla i bez použití klasických stěračů.

 

Autosklo čisté za každého počasí

Nanostěrače odpuzují veškeré nečistoty a vodu a udržují celou plochu čelního skla čistou a průhlednou. Při každé jízdě v dešti dochází k samočištění čelního skla.

Nanovrstva na povrchu skla zabraňuje tvorbě map a usazování špíny.

Ošetřené autosklo zůstává dlouhodobě čisté.

 

Nano ochrana autoskla proti ulpívání hmyzu a ptačího trusu - impregnace autoskel

Konec nepříjemnému čištění hmyzu z autoskla, ochrana stěračů před poškozením.

Každy motorista se od jara do podzimu setkává se znečišťováním čelního skla ulpěným hmyzem a ptačím trusem. Zbytky hmyzu na autoskle zaschnou a velmi obtížně se odstraňují. Tyto nečistoty navíc způsobují rychlejší opotřebení stěračů.

Produkt Nanostěrače významně omezuje ulpívání sraženého hmyzu.

Čisté autosklo bez ptačích a hmyzích nánosů ocení každý řidič.

 

Odolnost nanostěračů při umývání auta v myčce

Účinky Nanostěračů na autoskle se mytím auta v automyčce nijak nesnižují.

K opotřebování nanovrstvy nedochází ani při běžném používání klasických stěračů.

 

Životnost Nanostěračů

Trvanlivost aplikované ochranné nano-vrstvy je při běžném nájezdu cca 2 roky. Životnost Nanostěračů je limitována množstvím najetých kilometrů - u osobních automobilů je to až 30 000 km.

 

Nanostěrače - snížení nákladů na údržbu a čištění automobilu

Produkt Nanostěrače významně omezuje ulpívání nečistot na autoskle a tím také snižuje opotřebení stíracích lišt klasických stěračů. Úspora spočívá také v tom, že ve vyšších rychlostech stěrače nepotřebujete vůbec zapínat.

Aplikací přípravku Nanostěrače snížíte nutné výdaje na pořízení nových stěračů i náklady na čištění autoskla.

 

Nanostěrače - ošetření autoskla proti namrzání

Nanovrstva na povrchu autoskla působí odpudivě i proti námraze.

Omezuje vytvoření námrazy a zabraňuje jejímu přimrznutí k povrchu skla.

Pokud se námraza na skle objeví, jde velmi snadno odstranit.

 

Nano stěrače významně omezují poškození autoskla

K poškrábání skla dochází hlavně při nalepení pevných a ostrých nečistot na autosklo a při jejich odstraňovaní stěrači. Zároveň se tímto poškozují i gumové lišty stěračů. Nano stěrače tato rizika eliminují snížením přilnavosti vlivem nanovrstvy.

Přípravek Nanostěrače výrazně omezuje nebezpečí poškrábání autoskla.

Copyright © 2010 - 2020, Nanobala s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno

Nano technologie jako i nanotechnologie pro nano stěrače nebo nanostěrače nebo i nano sterace a také nanostierace či nano stierace a nebo nanostierače jakož i nano stierače, nanotechnologia, nanovrstva tekuté stěrače. Lze nazvat i tekute sterače, tekuté stěrače, tekute sterace, tekuté stierače nebo tekute stierace. Po aplikaci zvýšená pevnost autoskla, autosklo se nerozbije. NANOSTĚRAČE na autoskla a světlomety. Tekuté stěrače pro autosklo a světlomety. Neviditelné tekuté stěrače. Tekuté nano stěrače na autoskla. Nanotechnologie pro autosklo. popis produktu nanostěrače nebo nano stěrače. Hydrofobní a samočistící přípravek na autoskla. Hydrofobní nanotechnologie neviditelné tekuté nano stěrača na autosklo. Nano technologie jako i nanotechnologie pro nano stěrače nebo nanostěrače nebo i nano sterace a také nanostierace či nano stierace a nebo nanostierače jakož i nano stierače, nanotechnologia, nanovrstva tekuté stěrače. Lze nazvat i tekute sterače, tekuté stěrače, tekute sterace, tekuté stierače nebo tekute stierace. Po aplikaci zvýšená pevnost autoskla, autosklo se nerozbije. NANOSTĚRAČE na autoskla a světlomety. Tekuté stěrače pro autosklo a světlomety. Neviditelné tekuté stěrače. Tekuté nano stěrače na autoskla. Nanotechnologie pro autosklo. popis produktu nanostěrače nebo nano stěrače. Hydrofobní a samočistící přípravek na autoskla. Hydrofobní nanotechnologie neviditelné tekuté nano stěrača na autosklo.

TOPlist